Gumki okrągłe zakuwane producent Rubber SC

O firmie

wpis w: Inne | 0

Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Rubber SC

Oferujemy gumki do teczek okrągłe i płaskie z metalowymi końcówkami

Rubber SC firmą rodzinną zlokalizowaną u podnóża Gór Sowich. Zakład powstał w lutym 1998 roku. Dzięki zdobytemu na przestrzeni lat doświadczeniu, Firma wypracowała sobie odpowiednią wydajność produkcyjną, która umożliwia skuteczne konkurowanie na rynku.

Firma Rubber S.C. jest wiodącym producentem gum i sznurów z obustronnym okuciem, mających szerokie zastosowanie w przemyśle papierniczym.  Oferowane produkty stanowią szeroki wachlarz propozycji, dostosowany do specyfikacji klienta.  W naszym katalogu produktów dostępne są gumy okrągłe, płaskie oraz sznurki.

Prezentowany przez nas asortyment stanowi najwyższą jakość, popartą dwudziestoletnim doświadczeniem w branży, szeregiem certyfikatów i atestów branżowych, jak również okresowym badaniom laboratoryjnym w kierunku jakości naszego produktu.                  

Produkujemy najwyższej jakości:

  • gumki do teczek okrągłe z metalowymi końcówkami (stosowane również do daszków reklamowych i materiałów biurowych)
  • gumki do teczek płaskie z metalowymi końcówkami (stosowane również do daszków reklamowych i materiałów biurowych)
  • sznurki do toreb ozdobnych i zawieszania kalendarzy
  • pętelki i zawieszki

Końcówki metalowe wykonane są z blachy nierdzewnej w kolorze srebrnym. Produkty konfekcjonowane są po 100 i 200 sztuk, opakowane w papierowe kartony. Towar wysyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Korzystamy z palety około 80 podstawowych kolorów, dedykowanych dla każdego naszego wyrobu. Na życzenie możemy również wykonać kolory w/g systemu PANTONE.

Zadbaliśmy o to, aby produkowany przez nas asortyment był najwyższej jakości. Staramy się zatem często modernizować nasze maszyny i wprowadzać nowe technologie. Oferta nasza jest systematycznie rozszerzana, a produkty najwyższej jakości. Dzięki szerokiej gamie produktów jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów, natomiast profesjonalna i doświadczona kadra pracownicza zapewnia szybką i kompleksową realizację zamówień

 U nas można liczyć na sprawdzony i najlepszy towar po konkurencyjnych cenach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zadowolenie Klienta to nasz priorytet!

4.9/5 - (7 votes)